Urobte si miesto v živote na nový začiatok!

Máte pocit , že sa Váš život zasekol a vy stojíte na jednom mieste?

…, že sa Vám prestalo dariť v práci, financiách a vzťahoch?

…, že sa potrebujete odraziť a neviete ako?

Začnite s priestorom v ktorom bývate alebo pracujete – PRACOVAŤ!

Ak túžite po novej práci, vzťahu či iných veciach vo svojom živote musíte im urobiť miesto.  Je potrebné sa zbaviť starých vecí a  zlozvykov, aby sme pritiahli do života nové možnosti.

Stretla som sa s mojou klientkou, ktorá mi s úsmevom povedala: ” Keď som si upratala a vyčistila priestor, nikam sa mi už nechcelo odísť z môjho domu. Chcem si  vychutnať ten krásny pocit toho, ako je krásne byť doma. Pochopila som, že nechať veci ” odísť “, mi otvorilo cestu k novým veciam a skúsenostiam v živote.” Bola som veľmi rada, že sa so mnou o tieto pocity podelila. Rozhodla sa veci meniť.

 

 

Preto ak cítite, že chcete od života nové možnosti, dovoľte im prísť.

Pár tipov ako začať:

  1. Začnite s takými vecami, ktoré nepotrebujete a nepoužívali ste ich minimálne rok. Verte, ak ste ich už rok nepoužívali,  určite ich už ani nebudete. Nemusíte hneď všetko vyhodiť. Opýtajte sa známych alebo v okolí či niekomu ešte neposlúžia. Podarujte ich, predajte čo sa ešte predať dá a ostatné vyhoďte.
  2. Vypracte si skrine- šatník od vecí, ktoré nenosíte.
  3. Povyhadzujte časopisy a kalendáre so starými dátumami a skontrolujte všetky hodiny či fungujú.
  4. Popresúvajte nábytok a  vyčistite od prachu. Vyčistite si podlahy, okná a dvere octovou vodou. Očistite tak priestor od zlých energií a emócií.
  5. Vymeňte zopár doplnkov- sezónne vankúše, sviečky, dekorácie a nové kvety. Vysušené, poškodené a kvety napadnuté škodcami vyhoďte.
  6. Doplňte si priestor s jedným alebo dvoma novými doplnkami. Urobte si radosť a odmeňte sa za to , že sa zbavujete starého. Kúpte si niečo čo vám bude pripomínať nový začiatok.
  7. Obklopte sa vecami, ktoré budú inšpirovať Váš život a zároveň budú podporovať vašu osobnú energiu.
  8.  Vytvorte si nástenku želaní, umiestnite na nej všetko po čom túžite, čo chcete dosiahnuť a aký chcete mať život.

Začnite s malými krokmi a uvidíte, že sa dostavia veľké výsledky.

Ak sa vám článok páčil a zaujal vás, napíšte do komentára vašu skúsenosť alebo otázku, na ktorú nájdeme spoločnú odpoveď. Viac informácii, ako si začať vytvárať zdravé bývanie a harmonický domov nájdete v mojom krátkom Ebooku.

Úspešný prvý krok k novému začiatku želá Monika.

 

 

Komentáre

Pridaj komentár