“Priestor v ktorom bývame, nás ovplyvňuje viac ako si myslíme”

Vďaka FENG SHUI si môžete nájsť optimálne miesto pre stavbu vášho domu, môžete si vytvoriť zdravší a harmonickejší domov a pracovné prostredie, kde sa Vám bude efektívnejšie tvoriť.

Ako som sa dostala k feng shui?

Už ako dieťa  som sa cítila zvláštne na niektorých miestách. Keď sme prišli niekam na návštevu, cítila som sa niekedy divne. Že existujú dané zákonitosti, ako na nás priestor pôsobí, som sa naučila a pochopila až vďaka štúdiu Feng shui.

Veľa som cestovala a pracovala na rôznych miestách a mestách, preto som často menila aj svoje bývanie. Všimla som si, že  keď sa presťahujem, po určitom čase prichádzali zmeny v mojom živote.  Neuvedomovala som si, ako veľmi ma tento nový priestor ovplyvňuje.

Raz to boli zmeny v práci , inokedy  začali problémy so vzťahmi. Keď sa objavili  aj zdravotné problémy,  hľadala som  príčiny. Dostala som sa k časopisom a knihám o Feng shui a vtedy som pochopila, ako ma priestor v ktorom žijem ovplyvňuje a aké je dôležité si vybrať ten správny priestor v ktorom bývame.

Po narodení syna sme sa presťahovali a po určitom čase som zistila, že za  mojimi problémami so spánkom a zdravím nieje len môj novonarodený syn.  Nesprávne umiestnená posteľ a nerovnováha energii v novom bývaní spôsobovalo únavu a nedostatok energie. Veľa veci sa menilo a ja som sa menila s nimi.

Rozhodla som sa  venovať  tejto problematike viac.  Začala som študovať   Školu Čínskej energetiky. Postupne som dostávala odpovede na všetky moje otázky. Otázky, ktoré  riešili aj moji známi, rodina a ktoré trápia aj väčšinu z vás.

  • Prečo sa vo vlastnej posteli neviem dobre a pokojne vyspať?
  • Prečo moje dieťa nechce spať vo vlastnej postieľke alebo svojej izbe?
  • Prečo sa mi nedarí vo vzťahoch, práci , kariére osobnom živote?
  • Prečo prichádzajú zdravotné problémy, ale lekár tvrdí, že som v úplnom poriadku?
  • Prečo mám finančné problémy?

Bolo veľa takýchto otázok a ja som odpovede našla. Začala som priestor, v ktorom bývame vnímať inak ako predtým. Postupne som si tvorila svoje bývanie podľa princípov Feng shui  a zmeny,  ktoré prichádzali ako zázračným mávnutím prútika, nenechali na seba dlho čakať. Okolie si všimlo, že sa mení nielen moje bývanie, ale môj život a postoj k nemu.

Feng shui som študovala 2 roky od odborníkov zo Slovenska , ale aj zo zahraničia. Stále sa vzdelávam a  postupne som menila názor na to, že je jedno ako a kde bývame. Okolie a bioenergia má veľký vplyv na náš život. Myšlienky, že na psychiku a zdravie človeka pôsobí priestor a my to môžeme ovplyvniť tak, ako to potrebujeme, ma priam fascinovali.  Stále ma udivuje, že manipuláciou priestoru sa dajú premeniť vzťahy, zdravie, psychická pohoda a šťastie rodiny.

feng shui zdravé bývanie

 

Vo FENG SHUI som objavila symbol logiky, intuície, zodpovednosti, medicíny a krásy.

Monika Štanclová

poradkyňa a konzultankta Feng Shui

stanclovamonika@gmail.com

www.fengshui-zdravebyvanie.sk

www.facebook.com/Fengshuizdravebyvanie