Ako s partnerom spolunažívať a nie iba prežívať.

Prečo sa vytráca láska zo vzťahu? 

Riešite problémy v partnerstve?

Cítite, akoby sa váš vzťah zasekol a začalo v ňom vŕzgať?

Každý z Vás túži po naplnenom, harmonickom a hodnotnom vzťahu. Niekedy stačí urobiť zopár zmien v sebe a v svojom živote a veci za začnú meniť neuveriteľne rýchlo. Spálňa je najdôležitejšie miesto pre náš partnerský život. Ako je to s vašou spálňou? Spálňa je dôležitým miestom na fungovanie zdravého a harmonického vzťahu. Slúži na oddych, na načerpanie energie počas spánku a na intímne chvíle s partnerom.

Prečo sa v dnešnej dobe vytráca pohoda, harmónia a intimita zo spálni?

Pretože spálne pomaly prestávajú plniť funkciu toho na čo sú určené. Sú zaplnené  prebytočnými vecami, často televízorom, počítačovou technikou a niekedy aj športovým náčiním, či doplnkami, ktoré do spálne nepatria. Tieto technické veci sú aktivátormi a rušia pohodu a harmóniu vo vašom priestore. Často sú príčinou odcudzenia medzi partnermi. Čo je horšie, ako keď jeden partner túži po romantickom večeri a ten druhý leží s ovládačom od televízora v posteli? Upracte spálne od rušivých elementov a naprogramujte si v nej lásku. Podporte priestor v ktorom trávite 1/3 svojho života. Pre kvalitný a harmonický vzťah je potrebné na ňom pracovať.

 Aká je vaša posteľ?

 Je pevná , priestranná a nevŕzga?

 To je dôvod prečo to začne časom vŕzgať aj vo vašom vzťahu. Základ pre zdravý spánok a vzťah je pevná posteľ a dobrý matrac. Umiestnená tak , aby mala za sebou pevnú stenu a výhľad na dvere. Budete mať pocit bezpečia a kontrolu nad vaším životom. Chráňte si svoje súkromie a nedovoľte druhým, aby vám chodili do spálne, nebodaj spali vo vašej posteli.

Chcete podporiť romantiku a váš vzťah?   

Umiestnite si vaše fotografie na ktorých ste s partnerom na nočný stolík. Obraz nad posteľou programuje život v spálni. Čo programuje vás a váš život? V spálni sa odporúča mať fotografie len najbližšej rodiny-partnera a vaše deti, ak ich máte. Nevystavujte si fotografie známych, priateľov a celej širšej rodiny. Po čase sa môže stať, že sa vám budu druhí ľudia starať do vášho života.

Červená farba aktivuje sexuálny život. To však neznamená , že musíte spálňu vymaľovať touto farbou. Zopár doplnkov a sviečok vám navodí pohodu a harmóniu. Staré porekadlo znie: ” Menej je niekedy viac.” Keď máme veľa vecí okolo seba, nemáme dostatok pre energiu, ktorá nás má podporovať.

Začnite robiť malé kroky na zmeny vo vašom živote a vašej spálni. Uvidíte aké veľké zmeny nastanú vo vašom vzťahu.

Vzťahom patrí JZ časť bytu-dom. Skontrolujte a prečistite si túto časť priestoru. Odstráňte z nej všetko čo by mohlo narúšať vaše vzťahy. Nevhodné obrazy, predmety všetko čo by mohlo blokovať  energiu a harmóniu vo vzťahoch.

Viac informácii ako začať vytvárať svoj harmonický domov nájdete v mojom krátkom Ebooku 7 tipov ako si vytvoriť  harmonické a zdravé bývanie.

Ste bez partnera a túžite po harmonickom vzťahu?

Tejto téme sa budem venovať čoskoro a máte sa na čo tešiť. Aj ja sa teším na vaše otázky a komentáre. Zanechajte dole pod článkom a určite vám odpoviem.

Pridajte sa k nám na  Facebooku, dajte ” like” a budete dostávať informácie a príspevky o tom ako si vytvoriť harmóniu a zdravé bývanie.

Veľa pohody , harmónie a lásky vo vašich spálňach.

 

Komentáre

Pridaj komentár