9 tipov na podporu vzdelania a osobného rozvoja

Cítite stagnáciu vo svojom osobnom živote?OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Majú vaše deti problémy s učením alebo koncentráciou?

Túžite sa rozvíjať a duchovne posúvať vo vašom živote?

Vzdelaniu, tvorivosti a duchovnému rozvoju patrí severo – východná  (SV) časť ( sektor) priestoru-bytu, domu.  Ak chcete podporiť tento svetový smer a tým aj duchovno, vzdelanie a osobný rozvoj seba a všetkých členov rodiny urobte zopár zmien vo vašom bývaní. Ak cítite, že stagnujete vo svojom živote a máte túžbu po vzdelávaní sa, naprogramujte si to doma, na stole vášho dieťaťa a vo vašej kancelárii.

1. Zharmonizujte si SV sektor, doplňte ho prvkami zeme. Môžete požívať kamenné obklady,  zemné farby, obrazy hôr.

2.  Ak máte knižnicu alebo knihy, umiestnite ich do SV časti domu. V každej knižnici by mala byť kniha s duchovným obsahom podľa náboženstva alebo presvedčenia obyvateľov domu.

3. Na písací stôl svojho dieťaťa umiestnite sošku sovy na knihe. Sova je znakom múdrosti a vedomosti.

4. Ak máte šachový stolček, zbierky minerálov, krištáľov umiestnite ich do SV časti domu- bytu.

5. Fotografie rodiny umiestnite na programovacie miesto, podľa analýzy Feng shui na podporu duchovného a osobného rozvoja.

6. Soška Budhu, osobná mandala  v byte-dome, vám pomôže k duchovnej a harmonickej ceste vo vašom živote.

www.fengshui-zdravebyvanie.sk7. Obrazy v SV odporúčame so zimnou tematikou, zimné krajiny, zasnežené hory, ľadové medvede avšak nie nad posteľ.

8. Do osobných dokladov alebo peňaženky si môžete dať citát alebo mantru, podľa ktorej sa chcete riadiť v živote.

9. Čistý a harmonický priestor v izbe vášho dieťaťa napomáha k čistým a harmonickým myšlienkam. 

Ak chcete čeliť  novým výzvam v živote, posúvať sa na rôznych úrovniach vedomostných, duchovných, vzťahových alebo akýchkoľvek, je potrebné, aby ste boli aktívny. Prekonať strachy, ktoré vám bránia napredovať a vyčistiť si hlavu od zbytočných myšlienok. Zbaviť sa starých návykov je zložité no nie nemožné. Relaxáciou, kľudom, harmonizáciou a vyladením priestoru otvoríte cestu novým možnostiam vo vašom živote.Book-Shelves-Home-Library-Style

Tieto tipy sú všeobecné a na zostavenie priaznivých sektorov v byte je potrebná analýza daného priestoru.

Chcete sa dozvedieť viac vytváraní a harmonizovaní priestoru? Prečítajte si krátky EBOOK a začnite už dnes meniť priestor okolo vás.

Viac tipov a rád nájdete aj na našej Facebook stránke, kde ak sa pridáte budete pravidelne informovaný o tipoch a radách v oblasti. zdravého bývania.

Veľa pozitívnej energie želá Monika.

Komentáre

Pridaj komentár